Vytenio g. 6 -102, Vilnius Tel.: 8 675 98180

baseinų įranga - "tvarkdarys"

 

 

 

 

 

 

UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti bei sertifikuota vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių, dirbtinių tvenkinių bei fontanų įrengimu užsiimanti įmonė.Naudojame tik ypač kokybiškas medžiagas bei įrangą iš Europos sąjungos šalių: Vokietijos, Italijos, Ispanijos; atitinkančią visus Lietuvoje kokybės keliamus reikalavimus.

 


Turime didelę patirtį dirbant su visuomeniniais baseinais, komerciniais SPA centrais bei privačiais objektais visoje Lietuvoje. Mūsų imonės specialistai parinks baseino įrangą, pasiūlys ir sumontuos įvairią baseino įrangą (cirkuliacinę, filtracinę, dezinfekcinę, oro ir vandens masažinę, medicininę įrangą ir kitą).Atliekame paleidimo darbus, montuojame vamzdynus, klojame hidroizoliacinę PVC baseino bei dirbtinių tvenkinių dangą. Teikiame garantinio bei po garantinio aptarnavimo, periodinę įrangos bei baseinų priežiūros paslaugą. Apmokome bei konsultuojame susijusiais klausimais.

 

 

Taip pat prekiaujame baseinų priežiūrai reikalingomis priemonėmis, cheminiais reagentais (chloras, pH, flokuliantas, algicidas ir t.t.).

Bendradarbiaujame su profesionaliais architektais bei statybinėmis organizacijomis.

Esame nuolat tobulėjanti įmonė, naudojanti šių dienų naujausias technologijas, kad mūsų klientai galėtų maksimaliai mėgautis vandens pramogų teikiamais malonumais.

 

 

 

Pasiūlymas Jums - betonuojamas skimerinis lauko baseinas

Pasiūlymas Jums - betonuojamas sūkurinis spa baseinas 1.8 kūb. m. 

Kokybė – mūsų prioritetas.

www.tvarkdarys.lt