Vytenio g. 6 -102, Vilnius Tel.: 8 675 98180

"EkoDecor" - sienų apdaila

UAB VN grupė atstovauja „Ekodecor“ kompaniją Lietuvoje, kuri užima vieną iš pirmaujančių pozicijų Europos rinkoje. Mūsų ilgametė patirtis užtikrina aukščiausią gaminių kokybę. Bendrovė  veikia vidaus apdailos medžiagų rinkoje daugiau nei 10 metų. Šiuo metu pristatom savo, kai kuriuos  produktus:


Ekodecor skysti tapetai - leidžia kurti lygias ar reljefines sienų dangas be siūlių. Skysti tapetai išdžiūvę sudaro dangą, panašią į siūlais padengta medžiaga. Dangos sudėtyje gali būti kartūno, celiuliozės, neapdoroto šilko, tekstilės pluoštų, net aukso siūlų. Skysti tapetai skiedžiami vandeniu arba vandens emulsijos dažais ir tepami mentele ant sienos. Kai kurios skystų tapetų rūšių sudėtyje yra želatinos, kuri atlieka rišamojo komponento vaidmenį. Priklausomai nuo pluoštų struktūros, skysti tapetai sudaro dangą, kurios storis nuo 1 iki 1.5 mm.

 

 

 

Dekoratyvinės plokštės 3D - yra modernus ir unikalus sprendimas papuošti sienas ir lubas. Tikrasis iššūkis asmenų, kurie ieško neįprastų sprendimų. Dekoratyvinės plokštės yra gaminamos pagal kokoso palmių pluošto technologijas arba iš specialaus gipso, sutvirtinto stiklo pluoštu. Tai yra netoksiškas ir neturintis jokių lakiųjų mineralų produktas. Dekoratyvinės plokštės iš kokoso palmių pluošto yra visiškai ekologiškas produktas, būdingas didelis garų ir garso pralaidumas bei ilgaamžiškumas.

 

                    

MDF 3D plokštės -  tai moduliniai skydai su novatorišku dizainu, pagaminta iš MDF ir skirta naudoti kaip komponentas baldų fasadams, sienų ir lubų dekoravimui, interjero dizaino elementams. Tai galimybė sukurti interjerą pilnai atitinkanti savo skonį. Šios MDF 3D plokštės pasižymi orginaliomis formomis ir puikiu dizainu. MDF 3D plokštės suteikia galimybę išgauti neįtikėtinus vizualizacinius efektus.  MDF 3D plokštės yra naujas rinkoje produktas, paprastas bet efektingas sprendimas interjero dekoravimui.


Mūsų siūlomus produktų pavyzdžius  galite pamatyti  Verkių g. 48, II aukštas, Kaunas.


Tipinis.lt klientams galime pasiulyti šias nuolaidas:
- Ekodecor skysti tapetai nuolaida nuo 10% iki 30%;
- 3D plokštės iš gipso nuolaida 10%;
- MDF 3D plokštės nuolaida 10%;
- Biožidiniams nuolaida 10%;

Daugiau informacijos rasite: www.ekodecor.lt, www.3dplokstes.lt, www.bio-zidiniai.eu