Daugiau projektų rasite www.architekturosnamai.lt

Algirdo g. 11-3, Vilnius Tel.: 8 675 98180

Tritonas

PlanasKompaktiškas
Aukštu sk.1
Kambariu sk.4
San. mazgu sk.1
Bendras plotas117.92 m2
Gyvenamasis plotas92.12 m2
Užstatytas plotas162.30 m2
Minimalus sklypo plotas600 m2
Ilgis17.28 m
Plotis11.88 m
Aukštis5.50 m
Apdailadailylentės/ ar kitos medžiagos pasirinktinai
Vieta mašinaigaražas
Mašinu sk.1
Stogasdviejų šlaitų
Stogo pasvirimo kampas30 °
Statinio tipaskarkasinis
Projekto kaina1000 € + PVM

Projekto lygis: Techninis projektas

Trumpas namo aprašymas

Vieno buto, vieno aukšto  gyvenamasis namas. Namas suprojektuotas 4 asmenų šeimai. Galima įvairi fasado apdaila. Planas kompaktiškas, pastato išorinės sienos suprojektuotos mažo šilumos laidumo - taip išvengiama didelių šilumos nuostolių per išorines sienas. Namas suprojektuotas pagal pasyvaus namo standartus, čia vertinama namo stogo pasvyrimo kampas, kuris leis kuo efektyviau išnaudoti saulės baterijas ir kolektorius. Langai orentuojami į pietinę pusę.  Namas suprojektuotas taip, kad perdangų ilgis neviršitų 6 metrų, tai leidžia pirkti standartinę medieną ir taip atpiginama namo statyba, nes nereikės specialaus užsakymo. Lietvamzdžiai suprojektuoti, taip, kad visas lietaus nuo stogo vanduo būtų surenkamas į talpyklą iš kurios galima panaudoti vandenį unitazo nuleidimui arba vėjos ir daržo laistimui.
Pirmame aukšte įrengiamos pagalbinės patalpos: garažas (rekomenduojame stoginę ar nešildomą garažą), tambūras, san. mazgas, bei katilinė. Piečiau orientuota erdvi ir itin šviesi aktyvioji zona: patogi virtuvė, valgomasis bei svetainė (yra galimybė įrengti bedūmį židinį) ir atskira miegamoji zona. Iš svetainės patenkama į saulėtą terasą.
Siekiant išlaikyti pasyvaus namo rekomendacijas, siūlome įrengti saulės baterijas elektrai gaminti ir saulės kolektorius vandeniui pašildyti. Namo šildymui ir vėdinimui pasinaudoti rekuperacinės sistemos galimybėmis. Taip pat galima įrengti šildomas grindis.

Paspaudę apačioje esančią nuorodą, galite atsisiųsti šio projekto energetinio efektyvumo skaičiavimus atliktus su "Isover pro multi house" programa. Primename, kad skaičiavimai - preliminarūs ir nėra visiškai tikslūs.

Energetinio efektyvumo skaičiavimai